Elhunyt Schmuck Andor

Négy hónapja derült ki, hogy súlyos betegséggel küzd a politikus.

Sajtóinformációk szerint tűzoltóknak kellett rátörni az ajtót.
Ahogy korábbi cikkünkben mi is beszámoltunk róla, elhunyt Schmuck Andor, akiről négy hónapja derült ki, hogy súlyos betegséggel küzd.
Ezt is ajánljuk a témában
Négy hónapja derült ki, hogy súlyos betegséggel küzd a politikus.
A Bors információi szerint azonban sok a kérdőjel az egykori politikus halála körül. A portálon azt írják: az ismerősei nem tudták elérni Schmuck Andort, ezért pedig a tűzoltóknak kellett rátörni az ajtót. Továbbá úgy tudni, a rendőrorvos kizárta az idegenkezűséget, tehát valószínűleg Schmuck Andor betegsége végleg győzedelmeskedett. A lap szerint a haláleset helyszínéről azonban már megérkeztek az első fotók,
amelyek több rejtélyes részletet is rejtenek.
Már önmagában különös, hogy a rendőrök ennyi időre lezárják a helyszínt.
Kapcsolódó vélemény
Nosztalgiával gondolok vissza arra a korszakra, ahol kulturált, máshogy gondolkozó, de komolyan vehető emberek voltak az ellenfelek.
Ráadásul miután elvitték a holttestet, még órákon keresztül helyszíneltek a környéken. A lap azonban megkeresett egy nyomozót azzal kapcsolatban, hogy egy ilyen haláleset kapcsán mi az általános rendőrségi protokoll:
„A helyszínelés időtartamáról még nem lehet semmire következtetni, van, hogy rövid idő alatt végeznek a nyomozó kollégák, de előfordul, hogy órákig is eltarthat a folyamat. A lényeg, hogy mindig alapos munkát végeznek a rendőrök a helyszínen, igyekeznek minden aspektusát megvizsgálni a halálesetnek, hogy rekonstruálni lehessen a történteket. Ha van búcsúlevél, begyűjtik, illetve azokat a tárgyakat is magukkal viszik, amely akár kapcsolatba hozható a halálesettel, valamint a laboratóriumi vizsgálatok elvégzéséhez is felhasználják. Három szakasza van egy ilyen munkafolyamatnak: a helyszínelés, majd következik az adatgyűjtés, amely akár orvosi vagy egyéb, a személyre vonatkozó információk összegyűjtéséről szól, illetve a harmadik szakasz az igazságügyi szakértők bevonása” – nyilatkozta a Borsnak általánosságban Kovács Lajos volt nyomozó.
Nyitókép: Facebook